Jesteśmy grupą młodych profesjonalistów pracujących w branży energetycznej w Polsce oraz innych krajach Europy


ZARZĄD MLE

Katarzyna Szwarc

Kasia Szwarc 52 net.jpg

Prawniczka, absolwentka London School of Economics, Uniwersytetu Warszawskiego i University of Europe. Od 2013 roku zaangażowana w budowę Wewnętrznego Rynku Energii w UE, w szczególności w zakresie hurtowych rynków energii elektrycznej i gazu. Na co dzień pracuje w sektorze obrotu energią w Londynie. Prywatnie pasjonatka nowych technologii w energetyce - uważa, że magazyny energii elektrycznej zmienią świat.

Kontakt: katarzyna@liderzy-energetyki.com

 

Joanna Rycerz

 Kontakt:  joanna@liderzy-energetyki.com

Jako prawniczka specjalizująca się w polityce regulacyjnej sektora energetycznego, od lat aktywnie uczestniczy w jego rozwijaniu, kierując projektami z zakresu wspólnego rynku energii UE i innowacyjnych technologii. Alumna Fundacji im. Lesława Pagi, Florence School of Regulation i aplikacji adwokackiej w Warszawie, jest także autorką kilkunastu publikacji z zakresu regulacji energetyki i jej aspektów prawnopodatkowych. Zawodowo związana jest z sektorem obrotu energią elektryczną i gazem, gdzie odpowiada za rozwój biznesu i sprawy regulacyjne.

Kontakt: joanna@liderzy-energetyki.com

 

Dariusz kryczka

 Kontakt:  piotr@liderzy-energetyki.com

Prawnik i politolog. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Università degli Studi di Firenze we Florencji. Alumn wielu programów dla młodych liderów m.in. Akademii Energii, Akademii Liderów Rynku Kapitałowego i Akademii Młodych Dyplomatów.

Zawodowo związany z sektorem oil & gas - odpowiada za projekty LNG, relacje zewnętrzne i kwestie regulacyjne.

Członek Global Shapers Community, prestiżowego międzynarodowego programu realizowanego przez World Economic Forum. W 2013 r. został zaproszony do udziału w Światowym Szczycie Ekonomicznym w Davos jako jeden z 50 przedstawicieli młodego pokolenia światowych liderów.

Kontakt: darek@liderzy-energetyki.com

 

KOMISJA REWIZYJNA

Lidia Grzegorczyk

Milena Kazanowska-Kędzierska

Bartłomiej Staszkiewicz


Komentarze i wypowiedzi członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej odzwierciedlają ich prywatne opinie a nie oficjalne stanowiska ich pracodawców.