Jesteśmy grupą młodych profesjonalistów pracujących w branży energetycznej w Polsce oraz innych krajach Europy


ZARZĄD MLE

Joanna Rycerz

Kontakt:  joanna@liderzy-energetyki.com

Jako prawniczka specjalizująca się w polityce regulacyjnej sektora energetycznego, od lat aktywnie uczestniczy w jego rozwijaniu, kierując projektami z zakresu wspólnego rynku energii UE i innowacyjnych technologii. Alumna Fundacji im. Lesława Pagi, Florence School of Regulation i aplikacji adwokackiej w Warszawie, jest także autorką kilkunastu publikacji z zakresu regulacji energetyki i jej aspektów prawnopodatkowych. Zawodowo związana jest z sektorem obrotu energią elektryczną i gazem, gdzie odpowiada za rozwój biznesu i sprawy regulacyjne.

Kontakt: joanna@liderzy-energetyki.com

 

zofia romanowska

Kontakt:  piotr@liderzy-energetyki.com

Z wykształcenia prawniczka i finansistka. Doświadczenie zawodowe w zakresie transakcji i regulacji na rynku energetycznym zdobywała w wiodących kancelariach polskich i zagranicznych. Pracowała również w organach administracji rządowej i na Towarowej Giełdzie Energii S.A.

Jest autorką licznych publikacji i artykułów dotyczących sektora energii. Obecnie pracuje w spółce energetycznej w dziele regulacji.

Kontakt: zofia@liderzy-energetyki.com

 

Łukasz podlewski

DSC_0034.JPG

Doktorant nauk ekonomicznych na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej, członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Zrzeszenia Audytorów Energetycznych oraz innych branżowych stowarzyszeń z sektora energetycznego.

Doświadczenie w branży energetycznej zdobył w Urzędzie Regulacji Energetyki, obsługując systemy wsparcia efektywności energetycznej, OZE, CHP oraz prowadząc postępowania administracyjne w przedmiocie koncesjonowania. Zawodowo związany z sektorem wytwarzania i dystrybucji energii elektrycznej a także własną działalnością doradczo – szkoleniową.

Kontakt: lukasz@liderzy-energetyki.com

 

KOMISJA REWIZYJNA

Lena Jakim

Milena Kazanowska-Kędzierska

Dariusz Kryczka


Komentarze i wypowiedzi członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej odzwierciedlają ich prywatne opinie a nie oficjalne stanowiska ich pracodawców.